tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 3 sierpnia 2021

Wicepremier rozmawiał z Andrzejem Dziubą o "Polskim Ładzie"

W poniedziałek wicepremier Jarosław Gowin przyjechał do Tychów na spotkanie z samorządowcami. Tematem rozmów był program rządowy "Polski Ład".

Reklama

gowin
Andrzej Dziuba i Jarosław Gowin · fot. Tomasz Gonsior / tychy.info


Oprócz gospodarza spotkania, prezydenta Tychów Andrzeja Dziuby, w dyskusji z wicepremierem i Ministrem Rozwoju, Pracy i Technologii Jarosławem Gowinem oraz jego zastępczynią Anną Kornacką wzięli udział samorządowcy z województwa śląskiego.

- Wprowadzenie „Polskiego Ładu” to prawie 62 nln zlotych mniej w budżecie Miasto Tychy, a to tylko jeden z przykładów ograniczania dochodów samorządów. Jeszcze nigdy, odkąd jestem prezydentem Tychów, samorządy nie były w tak trudnej sytuacji, a ich samodzielność tak bardzo zagrożona. Dziś w Tychach na ten temat razem z innymi samorządowcami rozmawialiśmy z Ministrem Rozwoju, Pracy i Technologii - Jarosławem Gowinem oraz Wiceminister - Anną Kornecką - poinformował na Facebooku prezydent Tychów, Andrzej Dziuba.

gowin
Wicepremier rozmawiał z Andrzejem Dziubą o "Polskim Ładzie" · fot. FB Andrzej Dziuba

ab / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.