tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 2 sierpnia 2021

W Parku Północnym zamontują nowoczesne oświetlenie

We wtorek, 3 sierpnia rozpoczynają się prace budowlane w Parku Północnym w ramach realizowanego w mieście od 8 miesięcy zadania pn. "Modernizacja systemu oświetlenia w mieście Tychy".

Reklama

oświetlenie
Trwa wymiana oświetlenia w Tychach · fot. UM Tychy


W całym parku zostanie wymienionych 42 szt. opraw. Stare, zużyte oprawy zostaną wymienione na nowe, ledowe oprawy energooszczędne. Prace potrwają 4 tygodnie i będą wykonywane zgodnie z wprowadzonym "Systemem zarządzania publicznymi terenami zieleni dla miasta Tychy" oraz z poszanowaniem walorów przyrodniczych tego miejsca.

W sierpniu, w ramach projektu pn : "Modernizacja systemu oświetlenia w mieście Tychy - obszar 2 i 4" prace będą prowadzone jeszcze m.in. na ulicach: Piłsudskiego, Dmowskiego, Jana Pawła II, Mikołowskiej, Budowlanych, Burschego, Andersa, Fitelberga, Filaretów, Grota-Roweckiego, Cienista, Bema. W związku z tym mogą wystąpić krótkie, czasowe wyłączenia oświetlenia na tych ulicach.

W sumie zostanie wymienionych 2 308 szt. opraw i 1 298 szt. słupów. Koszt zadania to 15,3 mln złotych.

ab / tychy.info

źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.