Wiadomości

  • 30 lipca 2021
  • 31 lipca 2021
  • wyświetleń: 2812

Muzyczne Ogródki na Baczu: Hipnoza Just Duet

Za nami:

Muzyczne Ogródki na Baczu to letnia propozycja na sobotnie popołudnie. W lipcu i sierpniu Miejskie Centrum Kultury zabierze Was w muzyczną podróż - co tydzień na pl. Baczyńskiego o 18.30! W najbliższą sobotę, 31 lipca zagra zespół Hipnoza Just Duet.

Hipnoza Just Duet to zespół tworzony przez Dominika Mietłę grającego na trąbce i Mariusza Orzełowskiego, grającego na gitarze. Muzycy poznali się w 2006 roku na Akademii Muzycznej. Był to moment, kiedy Mariusz dostał się na studia, a Dominik był na drugim roku. W niedługim czasie muzycy zaprzyjaźnili się ze sobą i nawiązali współpracę muzyczną. Nagrali wspólnie dwie EPki zespołu Muariolanza oraz pięć z kompletnych albumów: ,,Muarioland”, ,,Po drugiej stronie Przemszy”, ,,Wszystko będzie inaczej”, "Muafryka”, "Jazzbient" i ,"Love time". Równolegle od początku 2007 roku zaczęli grać w duecie Mainstream Jazz, a hasło przewodnie zespołu to: "gramy we dwóch, ale brzmi jak we czterech”.

Koncert Hipnozy Just Duet
Plac Baczyńskiego w Tychach
Data: 31.07.2021
Godzina: 18:30
Wstęp wolny!

muzyczne ogródki

ar / tychy.info

źródło: Miejskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj