Wiadomości

  • 27 lipca 2021
  • wyświetleń: 1590

Koci sezon rozrodczy... Zwierzęca Arkadia szuka domów tymczasowych

Lato to czas, kiedy koty wydają na świat potomstwo. Niestety liczba zgłaszanych do pszczyńskiej Fundacji Zwierzęca Arkadia czworonogów, które zostały porzucone, jest gigantyczna. Organizacja zwraca się o pomoc do mieszkańców Tychów i powiatu pszczyńskiego - szuka dla kotów domów tymczasowych, czyli takich, w których będą mieszkały do czasu adopcji.

koty, zwierzęca arkadia
Zwierzęca arkadia szuka domów tymczasowych dla kotów - 07.2021 · fot. Zwierzęca Arkadia / Facebook


- Liczba zgłaszanych nam porzuconych kotów jest horrendalna, gigantyczna. Koty porzucone na cmentarzu, campingu, podrzucane nam pod Ośrodek...To co dzieje się w tym roku jest koszmarem. A my nie mamy już jak i gdzie umieszczać kolejnych kotów. Wszystkie nasze kociarnie i izolatki pękają w szwach... - apelują opiekunki zwierząt z Fundacji, która opiekuje się również potrzebującymi czworonogami z Tychów.

Potrzeba bezterminowych (do czasu adopcji) domów tymczasowych na terenie powiatu pszczyńskiego oraz Tychów. Jeśli ktoś jest zainteresowany taką formą pomocy - Fundacja prosi o wiadomość prywatną poprzez komunikator messenger na Facebooku Fundacji: https://www.facebook.com/ZwierzecaArkadia.

Organizacja prosi również o wsparcie finansowe. Wraz z ogromną liczbą kotów, które przyjmuje, wciąż rosną koszty utrzymania, profilaktyki i leczenia. Każdy grosz jest na wagę złota. Dane do przelewu:

KONTO:
33 1540 1128 2081 9100 7566 0001
Fundacja "Zwierzęca Arkadia"
ul. Sarenek 10B
43-215 Jankowice
tytułem: POMOC KOTOM

ar / tychy.info

źródło: Fundacja Zwierzęca Arkadia

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.