tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 8 sierpnia 2021

Piknik na placu budowy kościoła pw. Franciszka i Klary

Za nami:

W niedzielę, 8 sierpnia z okazji 25-lecia powstania parafii pw. św. Franciszka i Klary na placu budowy kompleksu kościelno-klasztornego odbędzie się piknik. Gwiazdą wieczoru będzie wykonawca śląskich szlagierów - Damian Holecki. Co jeszcze w programie?

Reklama

Kościół św. Franciszka z Asyżu i św. Klary
Piknik na placu budowy kościoła pw. Franciszka i Klary · fot. UM Tychy


Krzywa wieża w Pizie, mistrzyni cukiernictwa, strongman, florystyczne eksploracje - to nazwy konkursów dla pań i panów oraz rodzinnych rywalizacji.

Gwiazdą wieczoru będzie Damian Holecki z zespołem, artysta kojarzony głównie ze śląskimi szlagierami.

Damian Holecki
Damian Holecki · fot. Damian Holecki / Facebook


Dodatkowo zostaną podczas wyspa dziecięcych igraszek, warsztaty rękodzieła "Hand made", podwodne historie, balonowe zwierzaki, militarny tor przeszkód, narty na lato, nietypowa sztafeta, dźwig, czyli wspólna interakcja, fotobudka, szczudlarze, tatuaże brokatowe. Niektóre atrakcje brzmią tajemniczo? Tym lepiej! Nie zabraknie strefy gastronomicznej!

Przypomnijmy, że franciszkański kompleks kościelno-klasztorny przy ulicy Paprocańskiej według projektu tyskiego architekta Stanisława Niemczyka, wznoszony jest od 2000 roku.

piknik rodzinny

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.