Reklama

Wiadomości

  • 25 lipca 2021
  • wyświetleń: 8678

Tyszanka walczy z nowotworem złośliwym. Trwa zbiórka

Pani Klaudia z Tychów od dziecka zmaga się z wieloma schorzeniami. Teraz zachorowała na złośliwy nowotwór szyjki macicy z przerzutami. Nie może zajmować się swoim 2-letnim synkiem. We wszystkim pomaga jej rodzina, która potrzebuje pomocy, by pokonać chorobę córki.

Klaudia Kosiec
Klaudia Kosiec z synkiem · fot. archiwum prywatne


Pani Klaudia od dziecka choruje na torbiel pajęczynówki, była wielokrotnie operowana i ma wszczepioną zastawkę programową, aby mogła żyć. Cierpi na przełożenie trzewi na prawą stronę i końską szpotawość stopy, która była operowana i rehabilitowana.

- Stan mojej córki nie pozwala na usamodzielnienie się, podjęcie pracy czy zaopiekowanie się swoim 2 letnim synem - mówi Iwona Kosiec, mama pani Klaudii.

- W naszej rodzinie utrzymuje nas tylko mąż, który zarabia najniższą krajową, jego pensja nie wystarcza na pokrycie kosztów leczenia. Jestem zmuszona do pozostania w domu, aby móc zająć się córką i wnukiem. Sama choruję na astmę oskrzelową, arytmię serca, mam zablokowaną prawą komorę i zastawkę trójdzielną - dodaje pani Iwona.

megrez, klaudia  kosiec


Leki Klaudii, jak i sprzęt specjalistyczny, który pomógłby jej w poruszaniu się przekraczają budżet rodziny.

- Potrzebujemy pomocy ludzi o dobrym sercu. Z góry wszystkim bardzo dziękujemy za jakąkolwiek wpłatę - prosi mama Klaudii.

Wesprzeć panią Klaudię można, wpłacając dowolną kwotę na konto zbiórki w serwisie pomagam.pl:

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.