Wiadomości

  • 21 lipca 2021
  • wyświetleń: 836

BAYON nowość w gamie SUV-ów Hyundai już w salonach WITPOL

Artykuł sponsorowany:

Innowacyjny, najnowszy model w gamie Hyundai właśnie zadebiutował na polskim rynku, mowa tu o premierowym HYUNDAI BAYON. Jest to najmniejszy SUV w rodzinie, zbudowany na płycie Hyundai i20, jednak pozycja za kierownicą jaką otrzymujemy, pozwala nam czuć się w tym samochodzie jak w modelu crossoverowym. Dzięki czemu nowy HYUNDAI BAYON - to nie tylko piękny, ale i wygodny samochód.

Bayon


Jednostki napędowe i przyspieszenie.Gdziekolwiek zaprowadzą Cię życiowe przygody - pokochasz wygodę i przestrzeń do przechowywania w przestronnym wnętrzu, oraz wysoką pozycję siedzącą zapewniającą poczucie bezpieczeństwa i solidności SUV-a. Pod maską nowego Hyundai’a znajdziemy silniki wyłącznie benzynowe. Bazowy wariant 1.2 MPi/84 KM (118 Nm) współpracuje z 5-biegową skrzynią manualną. Do setki przyspieszy w 13,5 s. Topowy wariant to trzycylindrowy 1.0 T-GDi/100 KM (172 Nm), który można mieć z 6-biegową przekładnią ręczną lub 7-biegowym dwusprzęgłowym automatem. Rozpędzanie od 0 do 100 km/h trwa odpowiednio: 10,7 s i 11,7 s.

Drapieżny wygląd zewnętrzny.HYUNDAI BAYON wyróżnia się charakterystycznym wyglądem zewnętrznym, który odróżnia go od konkurencji. Trzyczęściowe światła główne w połączeniu z wlotami powietrza tworzą niepowtarzalny wygląd. Pozioma linia wlotu powietrza i światłą do jazdy dziennej podkreślają szerokość, a dolna listwa ochronna potwierdza charakter SUV-a.

Z tyłu, światła w kształcie strzał podkreślają dynamicznie wyglądające słupki. Cieńka pozioma linia łącząca tylne światła podkreśla szerokość i łączy tył z bokiem. Mocna część tylna i wizualnie wydłużona tylna szyba dają początek wyjątkowej i wyrazistej konstrukcji całego tyłu. W pełni ledowe reflektory i kierunkowskazy dopełniają nowoczesnego wyglądu samochodu.

Nowoczesne, cyfrowe wnętrze.HYUNDAI BAYON charakteryzuje się prostym, przestronnym i dobrze oświetlonym wnętrzem. Duży nacisk położono na maksymalizację komfortu pasażerów z przodu i z tyłu oraz zwiększenie przestrzeni bagażowej. Wnętrze jest definiowane przez szereg urządzeń komunikacyjnych, w tym 10,25-calowy cyfrowy zestaw wskaźników i 10,25-calowy system multimediów i nawigacji lub 8-calowy wyświetlacz systemu info-rozrywki. Pasażerowie mogą czerpać korzyści z nastrojowego oświetlenia LED zastosowanego w obszarach stóp pasażera z przodu, wnękach drzwi i uchwytach drzwi przednich, a także w schowku pod konsolą środkową.

Zapraszamy do salonów Autoryzowanego Dealera

HYUNDAI WITPOL


  • Studzienice k. Pszczyny, ul. Jaskółek 21, tel. 32 326 39 90
  • Tychy, ul. Katowicka 35 tel. 32 326 22 80

Więcej o modelu Hyundai Bayon: www.witpol.hyundai.pl/modele/bayon