Wiadomości

  • 19 lipca 2021
  • 23 lipca 2021
  • wyświetleń: 1430

Skrzyżowanie ul. Edukacji i Budowlanych bez świateł od 22 VII

Za nami:

Uwaga kierowcy! W dniach 22 - 24 lipca w godzinach 18.00 - 5.00 (od czwartku wieczorem do soboty rano) zostanie wyłączona sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Edukacji - Budowlanych - Bielskiej.

Skrzyżowanie Edukacji/Budowlanych/Bielskiej
Skrzyżowanie Edukacji/Budowlanych/Bielskiej · fot. MZUiM Tychy


Pozwoli to na przeprowadzenie prac bitumicznych w obrębie skrzyżowania. Dla zminimalizowania utrudnień, wprowadzone zostanie ręczne sterowanie ruchem. Uwaga, termin prowadzenia prac uzależniony jest od warunków atmosferycznych.

- Kierowców prosimy o ostrożną jazdę i stosowanie się do znaków oraz poleceń osób kierujących ruchem, a także przepraszamy za wszelkie utrudnienia i niedogodności związane z realizacją zadania - mówią przedstawiciele Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów.

Prace prowadzone są w ramach szerokiej inwestycji pod nazwą Inteligentny System Zarządzania i Sterowania ruchem (w skrócie ITS). Docelowo ITS usprawni komunikację w mieście, poprawi bezpieczeństwo, a także stworzy możliwość bezpośredniego sterowania ruchem.

ar / tychy.info

źródło: MZUiM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.