tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 19 lipca 2021

Karolina Naja z Tychów jedzie na olimpiadę w Tokio!

Kajakarka z Tychów, Karolina Naja jedzie na olimpiadę w Tokio! Będą to już jej trzecie igrzyska!

Karolina Naja
Karolina Naja · fot. Karolina Naja / Facebook


Nasza medalistka olimpijska swoją karierę zawodniczą zaczynała w Tychach, reprezentując MOSM Tychy. Na swoich pierwszych igrzyskach olimpijskich w Londynie (2012) wystąpiła w dwóch konkurencjach, zdobywając wraz z Beatą Mikołajczyk brązowy medal w K2 500m oraz czwarte miejsce w K4 500m. Cztery lata później na IO w Rio de Janeiro ponownie wraz z Beatą Mikołajczyk sięgnęła w dwójce po brązowy medal. W ostatnich latach była zawodniczką AZS AWF Gorzów Wielkopolski. Od 2020 roku reprezentuje poznański klub KS Posnania.

Loading...


W czerwcu Karolina Naja wraz z Anną Puławską zdobyły srebrny medal na dystansie 500 metrów podczas kajakarskich Mistrzostw Europy na poznańskiej Malcie, dzięki czemu znalazły się w kadrze narodowej na tegoroczne igrzyska. Jak Karolina poradzi sobie na olimpiadzie w Tokio? Trzymamy kciuki za tyszankę w walce o złoto!

Letnie Igrzyska Olimpijskie rozpoczną się 23 lipca, a zakończą 8 sierpnia.

ar / tychy.info
źródło: MOSM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.