tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 15 lipca 2021
  • 17 lipca 2021

W sobotę Memoriał Hanusika. Będą utrudnienia - sprawdź objazdy

Za nami:

Już w najbliższą sobotę, 17 lipca od godz. 9.00 rozpocznie się wyścig kolarski - Memoriał Zygmunta Hanusika. Start i meta będą usytuowane na wysokości parkingu przy OW Paprocany, a trasa prowadzić będzie ulicą Sikorskiego od skrzyżowania z ul. Targiela do skrzyżowania z ul. Żółkiewskiego i Zacisze, gdzie będą zlokalizowane nawroty. Uwaga! będą utrudnienia! Zostaną zorganizowane objazdy!

XVI Wyścig Kolarski Tyskie Kryterium Fiata - 28.07.2018
XVI Wyścig Kolarski Tyskie Kryterium Fiata - 28.07.2018 · fot. Tomasz Gonsior / tychy.info


Coroczne Tyskie Kryterium Fiata ma od tego roku swojego patrona. Popularny wyścig kolarski, który od kilku lat rozgrywany jest na ul. Sikorskiego na tyskim osiedlu Z, od tego roku zyskał miano Memoriału Zygmunta Hanusika.

Uwaga dla kierowców: w godz. 8.30-14.00 wymieniony fragment ul. Sikorskiego będzie zamknięty dla ruchu, ale zarówno ul. Targiela, jak i Żółkiewskiego i Zacisze będą drożne.

Objazd dla samochodów osobowych i autobusów linii regularnych zaplanowano ulicami Targiela, Zgrzebnioka, Zaręby i Żółkiewskiego, ale pozostałe pojazdy powinny korzystać z innych wlotów do miasta.

Mieszkańcy, którzy parkują na zamkniętych odcinkach oraz w miejscach, do których dojazd zostanie wykluczony, są proszeni, by wcześniej przeparkowali swoje samochody. Zachowajmy ostrożność i stosujmy się do oznakowania!

ar / tychy.info, źródło: MZUiM Tychy

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.