tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 12 lipca 2021
  • 17 lipca 2021

Muzyczne Ogródki na Baczu: koncert młodego tyskiego pianisty

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj

Za nami:

Muzyczne Ogródki na Baczu to letnia propozycja na sobotnie popołudnie. W lipcu i sierpniu muzycy zaproszeni przez Miejskie Centrum Kultury zabiorą Was w muzyczną podróż! Koncerty odbywać się będą co tydzień na pl. Baczyńskiego o 18.30! Kolejny już w sobotę, 17 lipca!

Reklama

Piotr Pudełko
fot. materiały prasowe


Piotr Pudełko - urodził się w 1997 r. w Tychach. Jest absolwentem Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II st. im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie saksofonu. Obecnie jest studentem pierwszego roku studiów stacjonarnych II stopnia Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach kształcąc się na kierunkach: kompozycja oraz instrumentalnym - saksofon.

Piotr Pudełko posiada w swoim dorobku utwory solowe, kameralne, wokalno-instrumentalne, chóralne oraz orkiestrowe. Wiele z nich miało swoje prawykonania podczas znaczących festiwali w kraju.

Miejsce: Plac Baczyńskiego
Data: 17.07.2021
Godzina: 18.30
Wstęp wolny!

ar / tychy.info
źródło: Miejskie Centrum Kultury

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj