Wiadomości

  • 7 lipca 2021
  • wyświetleń: 1213

Kierowcy! Noga z gazu! W czwartek w Tychach kontrola prędkości

Za nami:

Jutro tyscy policjanci przeprowadzą działania pod kryptonimem "Prędkość". Ich celem jest poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym, szczególnie w zakresie przestrzegania przepisów dotyczących dozwolonej prędkości oraz uświadomienie kierującym, jakie niebezpieczeństwo niesie za sobą zbyt szybka jazda.

Policja, policjant, funkcjonariusz,fotoradar,radar
Kierowcy! Noga z gazu! W czwartek w Tychach kontrola prędkości · fot. KPP Pszczyna


W czwartek, 8 lipca policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego tyskiej komendy przeprowadzą działania "prędkość". Mundurowi będą kontrolować prędkość w różnych miejscach na terenie miasta, a w szczególności tam, gdzie dochodzi często do zdarzeń drogowych oraz w miejscach, gdzie najczęściej kierowcy popełniają tego typu wykroczenia.

Celem tych działań jest poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym, szczególnie w zakresie przestrzegania przepisów dotyczących prędkości. Policjanci będą również uświadamiać kierowców, jakie niebezpieczeństwo niesie za sobą zbyt szybka jazda.

Do kierowców policja apeluje o rozsądek na drodze i ściągnięcie nogi z gazu.

ar / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.