Wiadomości

  • 7 lipca 2021
  • wyświetleń: 1448

Zaginął obywatel Ukrainy. Miał wyjechać do Niemiec ze znajomym

Wydział Kryminalny tyskiej komendy prowadzi sprawę poszukiwawczą za zaginionym Iaroslavem Vorbei - obywatelem Ukrainy, który miał wyjechać ze znajomymi do Niemiec. Osoby, które mają informacje na temat zaginionego, proszone są o kontakt z policjantami.

Zaginiony w dniu 23 czerwca wyszedł z miejsca zamieszkania i miał udać się z dwoma mężczyznami do Niemiec. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z partnerką. Vorbei Iaroslav ma lat 36, jest obywatelem Ukrainy.

Zaginiony Iaroslav Vorbei
Zaginiony Iaroslav Vorbei · fot. KMP Tychy


Rysopis : wzrost około 175 centymetrów, sylwetka średnia, włosy czarne krótkie, jednodniowy zarost, nos prosty, oczy brązowe, uszy średnie, przylegające, uzębienie pełne.

Policja zwraca się z apelem do osób, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji na temat zaginięcia mężczyzny. Osoby te proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Tychach 47 85 513 86, 47 85 512 00, 47 85 512 55, albo numer alarmowy 112.

ar / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.