Wiadomości

  • 10 lipca 2021
  • wyświetleń: 4453

Kino samochodowe pod Żyrafą: film "Na noże" z Danielem Craigiem

Miejskie Centrum Kultury w Tychach zaprasza 16 lipca o godz. 21.00 na Kryminalne Kino Samochodowe pod Żyrafą w Parku Miejskim Solidarności! Obejrzymy film "Na noże".

na noże , kino freelove


Na Placu pod Żyrafą w ramach Kina FreeLove MCK pokaże w tym roku aż trzy filmy. "Na noże" (2019) w reż. Rian Johnsona to dramatyczna komedia kryminalna, w której wraz z głównym bohaterem zbadamy sprawę tajemniczej śmierci bogatego pisarza. To nie lada zadanie - okazuje się, że wszyscy jego ekscentryczni krewni są podejrzani...

Gwiazdorska obsada: Daniel Craig, Chris Evans, a to wszystko w reżyserii twórcy "Gwiezdnych Wojen"!Wstęp wolny! Liczba miejsc ograniczona! Pokaz tylko dla widzów w samochodach!

Jak wygląda Kino Samochodowe?  • 1Kino samochodowe to propozycja wyłącznie dla osób posiadających samochód z radiem ze względu na sposób organizacji wydarzenia (transmisja dźwięku).
  • Teren placu w Parku Miejskim Solidarności jest ograniczony - obowiązuje zasada "kto pierwszy, ten lepszy".
  • Uczestnicy zobowiązują się do stosowania do wytycznych obowiązujących podczas kina samochodowego, regulowanych zasadami MKiDN.
  • Udział w wydarzeniu jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu wydarzeń Miejskiego Centrum Kultury w Tychach dostępnego na http://www.kultura.tychy.pl.


Partner: Invenio Polska

Uwaga! Podczas trwania wydarzenia obowiązują zasady bezpieczeństwa sanitarnego, według zasad obowiązujących w dniu projekcji.

ar / tychy.info

źródło: Miejskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj