Reklama

Wiadomości

  • 30 czerwca 2021
  • wyświetleń: 8396

Nieprzytomny nastolatek pod wpływem alkoholu na Paprocanach

29 czerwca, około godziny 16:00 strażnicy miejscy patrolujący rejon Ośrodka Wypoczynkowego "Paprocany", pod jednym z drzew zauważyli leżącego, nieprzytomnego nastolatka w stanie głębokiego upojenia alkoholowego.

nietrzeźwy
Nieprzytomny nastolatek pod wpływem alkoholu na Paprocanach · fot. Straż Miejska Miasta Tychy


Na miejscu zdarzenia, znajdował się kolega chłopaka, wskazał strażnikom matkę nastolatka, która dowiadując się o stanie syna, przybyła na miejsce interwencji. Podczas prowadzonych czynności, u mężczyzny zaczęły występować drgawki oraz wymioty krwią. Strażnicy bezzwłocznie przystąpili do udzielania pierwszej pomocy, natomiast ze względu na pogarszający się stan zdrowia na miejsce wezwano Zespół Ratownictwa Medycznego oraz patrol KMP Tychy.

Podczas oczekiwania na karetkę pogotowia, stan nastolatka nie pozwalał na jakikolwiek kontakt. Wstępne badanie alkomatem wykonane przez policjantów z KMP Tychy, wykazało ponad 2,2 promila. Po przyjeździe Zespołu Ratownictwa Medycznego, mężczyzna został przewieziony do szpitala celem dalszej obserwacji.

Dalsze czynności w przedmiotowej sprawie prowadzi KMP Tychy.

ab / tychy.info

źródło: Straż Miejska Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.