Wiadomości

  • 28 czerwca 2021
  • wyświetleń: 4547

Tyscy policjanci uratowali życie 28-letniej kobiecie

Tyscy policjanci uratowali życie kobiecie, która, jak się okazało, potrzebowała natychmiastowej pomocy medycznej. W związku z bezpośrednim zagrożeniem dla życia, mundurowi bez wahania podjęli decyzje o siłowym wejściu do mieszkania. Dzięki szybkiej reakcji policjantów, kobieta w porę trafiła pod opiekę specjalistów.

Policjanci z Wydziału Prewencji tyskiej komendy otrzymali zgłoszenie, że z jednego z bloków na drugim piętrze miała się zsunąć z parapetu do wnętrza mieszkania kobieta. Po przyjeździe na miejsce, po wielokrotnym pukaniu do drzwi, nikt nie otwierał.

W związku z zaistniałym podejrzeniem, co do zagrożenia życia i zdrowia kobiety, policjanci podjęli decyzję o siłowym wejściu do mieszkania. Kobieta leżała nieprzytomna na podłodze. Policjanci udzielili jej pierwszej pomocy i wezwali pogotowie. Dzięki zdecydowanej reakcji policjantów, 28-latka szybko trafiła pod fachową opiekę lekarską. Mundurowi trafnie ocenili sytuacje, w której każda minuta mogła spowodować, że na ratunek dla kobiety byłoby za późno.

ab / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.