Wiadomości

  • 25 czerwca 2021
  • wyświetleń: 1676

[WIDEO] Premiera Singla "I co dalej?" duetu Chłodno

Ukazał się nowy singiel duetu Chłodno zatytułowany "I co dalej?". Na naszym portalu można obejrzeć klip do utworu.Singiel wydano w ramach projektu "My Name Is New" wytwórni Kayax. Jest to utwór, który rozpoczyna współpracę duetu Chłodno z Rafałem Smoleniem, który miksował największe hity Dawida Podsiadło, Quebonafide czy The Dumplings, jak również największych artystów w kraju.

- "I co dalej" to utwór, który powstał na początku pandemii, w 2020 roku. - Wyrzucamy w nim wszystkie nasze emocje i odczucia, które towarzyszyły nam podczas tej sytuacji na świecie. Jest to też swego rodzaju wyrażenie naszych marzeń o lepszym jutrze i odpowiedzialności nas wszystkich za planetę, która jest naszym domem. Wszyscy jesteśmy równi, nie powinno być między nami żadnych granic - informuje zespół Chłodno.

Aktualnie zespół Chłodno pracuje nad płytą LP. - Dotychczasowa połowa 2021 to dla nas ogromna inspiracja, bagaż niesamowitych doświadczeń, ale też dni i noce spędzone nad tym, co najbardziej kochamy - dodaje duet.

chłodno


Chłodno to duet dwojga przyjaciół ze Śląska, Julki oraz Szymona, który powstał we wrześniu 2019 roku. W swoich utworach łączą nostalgiczne ciepło letnich wieczorów wraz z melancholijnym wydźwiękiem jesieni. Muzyka, którą tworzą to połączenie przestrzennych brzmień folkowych i subtelnej elektroniki. Dwie różne perspektywy, dwie różne dusze, ale w ich muzyce łączą się w jedno.

Na swoim koncie mają wydaną płytę EP. Samodzielnie zorganizowali dwie trasy koncertowe promujące płytę - w ponad 30 miastach. Zagrali koncert takich wydarzeniach jak Sofar Sounds Katowice, Festiwal Lato na Fortach, czy Arena Live w Arenie Gliwice. Chłodno zostało wybrane do projektu wschodzących artystów polskiej sceny muzycznej "My Name Is New" wytwórni Kayax.

"I CO DALEJ?" w serwisach streamingowych: kayax.lnk.to/IcoDalej

ab / tychy.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.