Wiadomości

  • 22 czerwca 2021
  • wyświetleń: 978

Policjanci pomogli wrócić do domu zdezorientowanemu 82-latkowi

Do Komendy Miejskiej Policji w Tychach wpłynęło podziękowanie kobiety za okazaną pomoc jej mężowi. Zdezorientowany 82-latek znalazł się na drodze szybkiego ruchu, co było dla niego bardzo niebezpieczne. Na szczęście zauważyli go policjanci ruchu drogowego i pomogli bezpiecznie wrócić do domu.

list mieszkanki, policja
List z podziękowaniami seniorki za pomoc udzieloną jej mężowi · fot. KMP Tychy


„Chciałam bardzo podziękować za okazaną pomoc udzieloną mojemu mężowi. [..] Mąż ma 82 lata i bezwiednie znalazł się na drodze szybkiego ruchu. Był zdezorientowany i ci panowie go przywieźli do domu i udzielili mu potrzebnej pomocy. Jeszcze raz serdecznie dziękuję tym panom z patrolu i cieszę się, że mamy takich policjantów.” - pisze tyszanka.

- Codziennie dbamy o Wasze bezpieczeństwo. Zawsze możecie liczyć na naszą pomoc. Takie podziękowania są dla nas wyrazem największego uznania, motywują do dalszego działania i dają dużą satysfakcję - odpowiadają tyscy policjanci.

ar / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.