Wiadomości

  • 16 czerwca 2021
  • 7 lipca 2021
  • wyświetleń: 12988

[WIDEO, FOTO] Rozbiórka szkieletora. Zobacz zdjęcia z postępu prac

W czerwcu rozpoczęła się rozbiórka wystającej na chodnik części budynku tzw. "szkieletora". Została wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu. Zobaczcie zdjęcia i film, które ukazują postępy prac.

Rozbiórka wystającej na chodnik części "szkieletora" - postępy prac - 6.07.2021 · fot. Tomasz Gonsior / tychy.info
17 czerwca została wprowadzona zmiana organizacji ruchu na al. Jana Pawła II. Chodzi o wydłużenie istniejącego zawężenia o ok. 30 metrów, a zarazem likwidację tymczasowego przejścia przy D.H. Baron i poprowadzenie pieszych parkingiem do istniejącego przejścia na końcu budynku.

Rozbiórka wystającej na chodnik części "szkieletora" - postępy prac - 06 - 07.2021 · fot. Tomasz Gonsior / tychy.info


Rozbiórką wystającej na chodnik części "szkieletora" zajmuje się firma Probudowa.com z Wrocławia. Koszt zadania (projekt i realizacja) to ok. 230 tys. zł. Termin zakończenia prac upływa już w lipcu.

ar / tychy.info

źródło: MZUiM Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Czym żyli czytelnicy portalu tychy.info w 2021 roku" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Czym żyli czytelnicy portalu tychy.info w 2021 roku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Czym żyli czytelnicy portalu tychy.info w 2021 roku" podaj