Reklama

Wiadomości

  • 14 czerwca 2021
  • 15 czerwca 2021
  • wyświetleń: 2659

Andrzej Dziuba pokieruje stowarzyszeniem prezydentów

Prezydenci największych miast województwa śląskiego założyli Stowarzyszenie "Łączy nas samorząd". Na jego czele stanie prezydent Tychów Andrzej Dziuba.

Andrzej Dziuba
fot. BM / tychy.info


Oprócz Andrzeja Dziuby we władzach nowego stowarzyszenia są m.in. prezydenci Katowic, Sosnowca, Bytomia, Bielska-Białej oraz Gliwic i Rybnika.

- Łączy nas samorząd, dlatego wspólnie z prezydentami największych miast województwa śląskiego (m.in. Arkadiuszem Chęcińskim, Jarosławem Klimaszewskim, Piotrem Kuczerą, Mariuszem Wołoszem, Adamem Neumannem, Krzysztofem Matyjaszczykiem) zakładamy stowarzyszenie, które będzie działało na rzecz naszych gmin, a przede wszystkim z myślą o mieszkańcach. Chcemy wspólnie bez względów na barwy polityczne dbać o dobro samorządów i przeciwstawiać się wszelkim działaniom, które naszym zdaniem niszczą samorząd - komentuje Andrzej Dziuba w mediach społecznościowych.

ar / tychy.info

źródło: Andrzej Dziuba - Prezydent Tychów / facebook.com

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.