tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 14 czerwca 2021

200 policjantów zabezpieczało mecz GKS-u z ŁKS-em Łódź

Blisko 200 policjantów zabezpieczało mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami GKS Tychy i ŁKS Łódź. Mundurowi strzegli bezpieczeństwa mieszkańców Tychów i kibiców - nie tylko wokół stadionu i na trasach dojazdowych, ale w całym mieście.

200 policjantów zabezpieczało mecz GKS-u z ŁKS-em Łódź - 13.06.2021 · fot. KMP Tychy


W niedzielę na Stadionie Miejskim w Tychach rozegrany został mecz piłki nożnej I ligi pomiędzy drużynami GKS Tychy i ŁKS Łódź. Na trybunach zasiadło ponad 4 tysiące kibiców. Nad bezpieczeństwem zarówno mieszkańców jak i kibiców czuwało łącznie blisko 200 policjantów z tyskiej komendy, katowickiego oddziału prewencji oraz z zespołu Policji konnej z Częstochowy.

Mundurowi z prewencji, ruchu drogowego oraz kryminalni byli obecni w całym mieście. Zabezpieczali trasy dojazdowe i okolice obiektu. Policjanci dbali, by każdy z fanów piłki nożnej bez przeszkód dotarł na stadion, a potem równie bezpiecznie powrócił do domu. Dzięki ich zaangażowaniu w mieście nie doszło do zakłóceń ładu i porządku.

ar / tychy.info, źródło: KMP Tychy

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.