Reklama

Wiadomości

  • 11 czerwca 2021
  • wyświetleń: 1090

[FOTO] Dwie kolizje na krajowej jedynce - 5 uszkodzonych pojazdów

10 czerwca około godziny 10.30 na ul. Beskidzkiej (DK 1) w rejonie węzła drogowego z al. Niepodległości na pasie w kierunku Katowic doszło do dwóch zdarzeń drogowych, w których udział wzięło łącznie 5 pojazdów.

Dwie kolizje na krajowej jedynce - 5 uszkodzonych pojazdów - 10.06.2021 · fot. 112tychy.pl


W pierwszym zdarzeniu brały dział trzy pojazdy: Fiat Uno, Peugeot Boxer i ciągnik siodłowy Volvo z naczepą. Winnym zdarzenia okazał się być kierowca Fiata, który zagapił się i ominął zjazd na al. Niepodległości, a następnie zatrzymał swój pojazd na powierzchni wyłączonej z ruchu w tak niefortunny sposób, że tył jego pojazdu wystawał na pas ruchu, a jadący za nim kierowca Volvo nie miał czasu na reakcję.

Volvo uderzyło w tył osobówki, a ta następnie w bok jadącego od al. Niepodległości dostawczaka. W chwili, gdy Volvo z naczepą zatrzymało się, w jadącego za nim dostawczego Renaulta uderzył ciężarowy Daf, doprowadzając do kolejnego zdarzenia.

Na miejsce tych zdarzeń zadysponowane zostały zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego, oraz patrol policji. Utrudnienia w ruchu w miejscu zdarzenia trwały ponad godzinę, ruch z al. Niepodległości został skierowany przez łącznik przy ul. Frycza - Modrzewskiego.

Na szczęście żaden z uczestników kolizji nie ucierpiał.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.