tychy.info

Wiadomości

  • 7 czerwca 2021

Gdzie stosuje się pompy DEPA?

Materiał partnera:

Marka DEPA to ceniony przez klientów, niemiecki producent pomp dedykowanych dla aplikacji przemysłowych. Świetnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie sterylność odgrywa niesamowicie ważną rolę. Spotkacie je w przemyśle spożywczym, ale nie tylko. Jak prezentuje się aktualna oferta marki? Gdzie jeszcze znajdują zastosowanie pompy DEPA? Koniecznie czytajcie dalej!

Gdzie stosuje się pompy DEPA?


DEPA od 40 lat w branży!Firma DEPA działa na rynku już od ponad 40 lat, produkując nieustannie wysokiej jakości pompy membranowe, znajdujące zastosowanie w przemyśle na skale globalną. Wysoka klasa oferowanych produktów, a także wykorzystywane w nich nowoczesne rozwiązania sprawiły, że marka trafiła do światowej czołówki producentów asortymentu tego rodzaju. Pompy DEPA to wydajność, trwałość i niezawodność, a także - co warto zaznaczyć - ekologia. Instalacje, w których się je stosuje są przyjazne środowisku.

Firma DEPA nie stoi w miejscu. Nieustannie prowadzi ona badania nad coraz to bardziej innowacyjnymi rozwiązaniami, które regularnie wdraża w produktach, jakie proponuje klientom. Dzięki zastosowanym innowacjom, pompy DEPA są jednymi z najnowocześniejszych tego typu urządzeń na rynku. Wszechstronne, dopracowane w każdym detalu. Pozwalają na wykorzystywanie ich w warunkach o podwyższonym niebezpieczeństwie, np. wybuchu.

Gdzie stosuje się pompy DEPA?


Rodzaje pomp DEPAMarka DEPA ma w swoim asortymencie niesamowicie bogaty wachlarz produktów o bardzo rozbudowanym spectrum zastosowania. W ofercie marki znajdziecie: membranowe pompy jelitowe samozasysające, z tworzyw sztucznych, ze stali nierdzewnej, wysokociśnieniowe wykonane ze stali nierdzewnej, pompy aluminiowe, odlewane pompy membranowe metalowe oraz pompy proszkowe.

Gdzie stosuje się pompy DEPA?


Warto zaznaczyć, że pompy DEPA to rozwiązania ekonomiczne w eksploatacji. Zostały zaprojektowane modułowo. Nie są skomplikowane, a niewielka liczba podzespołów umożliwia szybką naprawę w razie ewentualnej awarii. Taka budowa urządzenia daje sporą swobodę w wykorzystywaniu pomp tej marki do najróżniejszych instalacji.

Gdzie stosuje się pompy DEPA?


Pompy DEPA - zastosowanieUrządzenie DEPA znajdują zastosowanie w bardzo trudnych i nierzadko niesamowicie wymagających warunkach oraz środowiskach. Cechują się odpornością i nie straszna im praca na sucho. Spotkacie się z nimi m.in. w przemyśle: spożywczym, farmaceutycznym, chemicznym, paliwowym czy kosmetycznym.