Wiadomości

  • 7 czerwca 2021
  • wyświetleń: 378

Euro 2020 - co przygotowały dla nas firmy bukmacherskie?

Materiał partnera:

Dla wielu osób Euro 2020 to zdecydowanie najważniejsza impreza w tym roku kalendarzowym. Okazuje się, że możesz nie tylko śledzić i pasjonować się spotkaniami futbolowymi. Nie ma przeszkód aby przy okazji zarobić sporo pieniędzy. Oferty bukmacherów i typy na euro 2020 robią bowiem spore wrażenie…

Euro 2020 - co przygotowały dla nas firmy bukmacherskie?


Atrakcyjne bonusy dla nowych użytkownikówJakie promocje zostały przygotowane dla graczy przez firmy bukmacherskie? Okazuje się, że jest ich naprawdę całkiem sporo. Możesz np. skorzystać z bonusów powitalnych. Oferty bukmacherów euro 2020 tego typu są bardzo hojne. Na co można się jednak zdecydować na tej właśnie płaszczyźnie? Bardzo popularne są m.in. promocje od pierwszego depozytu. Chcesz znacząco zwiększyć stan własnego konta? W takiej sytuacji możesz swobodnie zdecydować się na ofertę np. bukmachera STS. Wszak ta firma hazardowa oferuje bonus (od pierwszej wpłaty) aż do 1200 PLN.

O co tutaj jednak dokładnie chodzi w praktyce? Jeśli wpłacisz 1200 PLN, to STS podwoi tę kwotę. Będziesz miał zatem naprawdę sporo kasy na start. Dobrym wyborem będzie także Etoto. W tym przypadku możesz otrzymać nawet 100% do 1500 PLN. Sprawa jest analogiczna w porównaniu do STS. Musisz zatem tylko założyć konto i dokonać pierwszej wpłaty. Od razu chcemy zauważyć, że jest wiele opcji, dzięki którym można obecnie realizować depozyty. Jakie inne warianty są popularne wśród graczy? Nie ma przeszkód, by zdecydować się na ofertę od Betclica. W tym przypadku masz sposobność skorzystać z cashbacku aż do 550 PLN. Czym cechują się tego typu oferty bukmacherów euro 2020? To zakład bez ryzyka. Jeśli zatem przegrasz, to nic nie tracisz ze swojego konta. Nie może zatem dziwić, że takie właśnie promocje cieszą się sporym zainteresowaniem wśród userów.

Na Euro 2020 nie zabraknie promocjiDo Euro 2020 zostało tylko kilka dni. Wszak to wielkie futbolowe święto startuje już 11 czerwca 2021 roku. Mecz otwarcia zostanie rozegrany w Rzymie. Z kolei cały turniej zakończy się na Wembley, w Londynie. 11 lipca 2021 roku poznamy triumfatora tej imprezy. Oferty bukmacherów euro 2020 z dnia na dzień powinny być coraz liczniejsze. Nie da się ukryć, że każdej firmie hazardowej będzie zależało na tym, by przyciągnąć do siebie możliwie jak najwięcej Klientów. Nic zatem dziwnego, że tych promocji będzie naprawdę sporo. Zachęcamy do tego, by śledzić na bieżąco strony internetowe gromadzące informacje dotyczące tego właśnie zagadnienia. Dzięki temu dowiesz się, gdzie np. jest najlepsza oferta z okazji spotkania otwarcia, które zaplanowano na 11 czerwca 2021 roku (mecz odbędzie się zaś na Stadio Olimpico).

Z jakich bonusów warto korzystać?Nie da się ukryć, że oferty bukmacherów euro 2020 to temat, który wzbudza sporo zainteresowania. Wszak masz okazję nie tylko oglądać spotkania w ramach tego eventu, lecz także dużo na tym wszystkim zarobić. Jak najbardziej jest to możliwe. Dodatkowo w legalny sposób. Wszak obecnie nie brakuje firm hazardowych, które działają w 100% zgodnie z obowiązującymi w naszym kraju przepisami. Ogólnie opcji bonusowych nie brakuje. Czy to jednak oznacza, że warto z nich wszystkich korzystać? Niekoniecznie. Musisz zwrócić uwagę minimum na kilka najważniejszych czynników. Przede wszystkim wybieraj bonusy tylko od legalnych firm hazardowych. Omijaj szerokim łukiem oferty od podmiotów, które nie działają w porozumieniu z Ministerstwem Finansów.

Warto dokładnie sprawdzać każdą ofertę. Nie sugeruj się tylko samymi nagłówkami danej promocji. Cała esencja jest bowiem w regulaminie. Tam są podane wszystkie prawa, ale także obowiązki. Pamiętaj zaś, że środki bonusowe muszą być uwolnione. Tylko wtedy będą w 100% Twoje. Zdecyduj się na takie oferty, które mają atrakcyjne warunki na rozmaitych płaszczyznach. Dokładnie sprawdzaj, jakie są wymogi pod kątem np. rodzaju kuponu, liczby spotkań na jednym kuponie, minimalnych kursów itd. Niekiedy trzeba także liczyć się z upływającym czasem. To oznacza, że konkretne środki bonusowe muszą być uwolnione w określonym terminie. Musisz zatem zastanowić się, czy ta opcja do końca Ci odpowiada.