Reklama

Wiadomości

  • 7 czerwca 2021
  • wyświetleń: 1292

Kolizja osobówek. Kierowcy w korku zrobili korytarz ratunkowy

W niedzielę, 6 czerwca około godziny 15.00 na trasie DK 86 w kierunku Katowic doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. W kolizji brały udział Opel i BMW. Celem ułatwienia dojazdu służbom ratunkowym kierowcy pojazdów, które utknęły w korku, utworzyli korytarz ratunkowy.

Kolizja osobówek na trasie DK-86 - 06.06.2011 · fot. 112tychy.pl


Na miejsce zdarzenia wezwany został patrol policji oraz zastępy tyskiej straży pożarnej. Na czas działań służb ratunkowych ruch w kierunku Katowic był zablokowany. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Uszkodzone zostały tylko pojazdy.

Z ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że sprawcą zdarzenia był kierowca BMW, który uderzył w tył Opla, kiedy poszkodowany kierowca skręcał w prawo w drogę leśną.

Uszkodzone BMW zatarasowało drogę i musiało zostać usunięte na pobocze przez strażaków. Po usunięciu rozbitego samochodu na pobocze ruch został puszczony lewym pasem. Utrudnienia w ruchu w miejscu zdarzenia trwały blisko dwie godziny. Policjanci z tyskiej komendy policji prowadzą dalsze postępowanie w sprawie tego zdarzenia.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.