tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 4 czerwca 2021
  • 6 czerwca 2021

Piknik rowerowy - podsumowanie I etapu Rowerowej Stolicy Polski

Za nami:

W niedzielę 6 czerwca odbędzie się rodzinny piknik rowerowy, podczas którego rozstrzygnięty zostanie pierwszy etap rodzinnej rywalizacji w ramach trwającej Rowerowej Stolicy Polski 2021. Na najmłodszych uczestników czekają konkursy i zabawy.

Reklama

śniadanie, piknik, targi śniadaniowe
Piknik rowerowy - podsumowanie I etapu Rowerowej Stolicy Polski · fot. tychy.info


Od 1 czerwca trwa rywalizacja o tytuł Rowerowej Stolicy Polski 2021. Tyszanie walczą dodatkowo w 4 kategoriach rywalizacji: rodzinnej, grupowej, szkolnej i indywidualnej.

W najbliższą niedzielę 6 czerwca rozstrzygnięty zostanie pierwszy etap rodzinnej rywalizacji w ramach trwającej Rowerowej Stolicy Polski 2021. Na najlepszą drużynę rodzinną czeka nagroda, a podczas pikniku odbędą się konkursy rowerowe dla najmłodszych, między innymi:
  • jazda żółwia,
  • rzut oponą,
  • toczenie obręczy,
  • tor przeszkód.


Na uczestników pikniku tradycyjnie czekają gadżety miejskie i rowerowe. Impreza będzie trwała w godzinach 16.00 - 18.00 przy Przystani kajakowej MOSM nad Jeziorem Paprocańskim.

Więcej informacji o tegorocznej Rowerowej Stolicy Polski w artykule Kręcimy dla Tychów - ruszyła Rowerowa Stolica Polski!

ar / tychy.info

źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.