Reklama

Wiadomości

  • 4 czerwca 2021
  • wyświetleń: 1092

Ruszyło sezonowe "Ogniwo Wodne" na Paprocanach

Z początkiem czerwca, tyscy strażnicy miejscy rozpoczęli sezon letni na zbiorniku wodnym “Paprocany”. Jak co roku wraz z funkcjonariuszami tyskiej komendy policji zadbają o bezpieczeństwo w okolicy kąpieliska, plaży oraz terenów rekreacyjnych.

Straż miejska, policja, paprocany, ogniwo wodne
fot. KMP Tychy


Kolejny raz w sezonie letnim przy Jeziorze Paprocańskim strażnicy miejscy wraz z policjantami tworzą tzw. “Ogniwo Wodne”, mające na celu poprawę bezpieczeństwa w rejonie nie tylko “Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany”, ale także terenów leśnych, jak i samego kąpieliska.

Głównymi zadaniami przez cały okres działania ogniwa jest dbanie o bezpieczeństwo wypoczywających nad wodą, zabezpieczanie imprez organizowanych nad zbiornikiem, zwracanie uwagi na kłusowników, oraz prowadzenie akcji ratunkowych w podległym rejonie.

W razie zagrożenia bezpieczeństwa w rejonie Jeziora Paprocańskiego, można kontaktować się z dyżurnym straży miejskiej w Tychach pod numerem 986 lub bezpośrednio pod numerem alarmowym 112.

ar / tychy.info

źródło: Straż Miejska Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.