Wiadomości

  • 2 czerwca 2021
  • wyświetleń: 454

Klasycznie i elegancko - ponadczasowe złote zegarki wciąż są modne!

Materiał partnera:

Niektórzy twierdzą, że złote dodatki wyszły z mody, inni mówią, że właśnie wracają do łask. A jak wygląda rzeczywistość? Zdecydowanie złota biżuteria stanowi wyjątkową i dość uniwersalną ozdobę, a w szczególności złote zegarki. Ich klasyczny krój i elegancki design wciąż pasują do wielu różnorodnych stylizacji, zarówno damskich, jak i męskich. To dlatego, że klasyka jest zdecydowanie ponadczasowa!

Klasycznie i elegancko - ponadczasowe złote zegarki wciąż są modne!


Damskie złote zegarki, które zawsze będą pasowaćW przypadku kobiet, wybór złotego zegarka jest znacznie prostszy. Szczególnie dla tych pań, które na co dzień noszą złotą biżuterię i lubią błyskotki. Mogą wybierać spośród dziesiątek modeli, dobierając dokładnie ten, który najbardziej wpadnie im w oko.

Damskie złote zegarki z bransoletą są piękną ozdobą, do której tak naprawdę nie trzeba zakładać więcej dodatkowej biżuterii. One same już mocno wyróżniają się i błyszczą. Szczególnie warto przyjrzeć się firmie Tissot, gdyż posiada w swoim asortymencie wiele ciekawych modeli, całych z wysokiej próby złota. Natomiast marka Longines oferuje kilka pięknych modeli zegarków ze złotymi elementami, które mogą przypaść do gustu wielu paniom.

Męskie zegarki ze złota, czyli odrobina luksusu dla prawdziwego mężczyznyPanowie, którzy chcą, aby ich biżuteria noszona do garnituru i na co dzień wyróżniała się, mogą także sięgnąć po ponadczasowe złote zegarki. Z pewnością będą pasować do każdego stroju, jeśli wybiorą te klasyczne i sprawdzone modele.

Jednym z nich może być seria zegarków Tissot Gentleman Gold na skórzanym pasku w różnych kolorach. Ich koperta i elementy na tarczy wykonane są z 18-karatowego złota. To przepiękne modele, które na pewno nigdy się nie znudzą. Również marka Certina oferuje wiele modeli, które zamiast skórzanego paska posiadają złotą bransoletę. Są one wykonane ze stali szlachetnej, natomiast złote elementy pojawiają się także na kopercie i elementach tarczy. Dzięki temu złoty kolor nie jest zbyt nachalny, a wręcz stanowi dyskretną i minimalistyczną ozdobę.

Jak widać, zawsze można znaleźć taki złoty zegarek, który pomimo złotego koloru nie będzie bardzo rzucał się w oczy. Wybór pięknych, złotych i markowych zegarków jest naprawdę spory. Warto więc poszukać takiego modelu, który indywidualnie stanie się także ponadczasową klasyką dla jego właściciela.

eruje kilka pięknych modeli zegarków ze złotymi elementami, które mogą przypaść do gustu wielu paniom.