tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 31 maja 2021

[ZDJĘCIA] O włos od tragedii na trasie S1. Zderzenie z jeleniem

W niedzielę, 30 maja po godzinie 18.00 samochód osobowy zderzył się z jeleniem na pasie drogi S1 w kierunku Tychów. Osoby podróżujące pojazdem nie doznały obrażeń.

Kolizja z jeleniem na trasie S1 - 30.05.2021 · fot. 112tychy.pl


Do zdarzenia doszło na 563 km trasy S1. Ze zgłoszenia wynikało, że na pasie w kierunku Tychów doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Honda z jeleniem. Zgłaszający poinformował, że osoby podróżujące pojazdem nie doznały obrażeń.

Na miejsce zdarzenia wysłany został patrol drogówki tyskiej komendy policji. Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, że jeleń nie przeżył tego wypadku, a samochód nie nadaje się do dalszej jazdy. Uszkodzony samochód musiał zostać odholowany przez pomoc drogową. O zdarzeniu poinformowane zostały również służby drogowe, które usunęły truchło zwierzęcia.

Widząc uszkodzenia pojazdu, aż trudno uwierzyć, że osoby nim podróżujące nie doznały obrażeń. Działania policji na miejscu trwały około godziny.

ar / tychy.info, źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.