tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 30 maja 2021

[FOTO] Dachowanie osobówki na ul. Wałowej. Ruch był wstrzymany

W sobotę, 29 maja około godziny 11.00 na ulicy Wałowej doszło do wypadku, w którym udział brały samochody Volkswagen oraz Volvo. Na czas prowadzonych działań droga była całkowicie zablokowana.

Dachowanie osobówki na ul. Wałowej - 29.05.2021 · fot. 112tychy.pl


Do zdarzenia drogowego doszło, gdy w bok Volkswagena Caddy uderzyło Volvo, które następnie dachowało. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały zastępy JRG Tychy, zespół ratownictwa medycznego oraz patrole policji. Na czas działań ruch na ul. Wałowej został wstrzymany.

Kierowca Volvo nie odniósł żadnych obrażeń. Z ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że kierujący samochodem szwedzkiej marki zagapił się i uderzył w bok Volkswagena, a następnie dachował. Po wykonaniu czynności przez stróżów prawa strażacy przestawili auto na koła, po czym wrak został odholowany. Policjanci KMP Tychy prowadzą dalsze czynności w sprawie tego zdarzenia.

mp / tychy.info, źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.