tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 maja 2021
  • 29 maja 2021

W Tychach trwają remonty chodników

Oprócz dużych remontów dróg i ulic w mieście, Miejski Zarząd Ulic i Mostów prowadzi także prace związane z remontami chodników.

Drogowców można spotkać na ul. Stoczniowców 70. Tam remontowany jest odcinek od skrzyżowania z ul. Jaśkowicką do wysokości myjni samochodowej.

- W toku jest także wymiana nawierzchni chodnika przy ul Budowlanych pomiędzy ul. Begonii a ul. Brzechwy oraz na al. Bielskiej - fragment od ul. Jaśkowickiej do ul. Hierowskiego. Ponadto roboty prowadzone są na ul. Dmowskiego od ul. Uczniowskiej do ul. Ujejskiego wraz z drogą boczną wzdłuż budynku Dmowskiego 116-122 - mówi Agnieszka Kijas z MZUIM.

W najbliższym czasie ekipy remontowe pracować będą na ul. Dębowej (rejon targowiska), Cyganerii (fragmenty od G. Roweckiego do Ciasnej) i Fitelberga (strona zachodnia).

W tym roku za stan chodników w naszym mieście odpowiada wyłoniona w drodze przetargu firma, firma EKO-Ogród, a w budżecie miasta na ten cel zarezerwowano 2,5 mln zł.

BM / tychy.info, źródło: UM Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.