tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 maja 2021

GKS Tychy: najskuteczniejsze trio nadal w komplecie

Na taką wiadomość od dawna czekali chyba wszyscy kibice. Alex Szczechura zostaje w GKS Tychy! Najskuteczniejszy atak tyszan, czyli Szczechura - Cichy - Mroczkowski nadal będzie w komplecie reprezentował trójkolorowe barwy. Kontrakt Alexandra Szczechury został przedłużony o kolejny sezon.

Alex Szczechura
fot. Łukasz Sobala / www.pressimages.pl


Ubiegły sezon Szczechura zdecydowanie może zaliczyć do udanych. W 40 spotkaniach ligowych zdobył 17 bramek, co dało mu trzecie miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelców drużyny. Dołożył do tego 31 kluczowych podań i wraz z Christianem Mroczkowskim był najskuteczniejszym zawodnikiem GKS.

Alex Szczechura do GKS Tychy dołączył w sezonie 2017/18 wraz z Michaelem Cichym. Dwa lata później do tyskiej ekipy dołączył Christian Mroczkowski, który od razu idealnie wpasował się do amerykańskiego ataku. Od tej pory Cichy, Mroczkowski oraz Szczechura stanowią o sile ataku GKS.

BM / tychy.info, źródło: GKS Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.