tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 maja 2021

[FOTO] Drogowe domino. 4 pojazdy zderzyły się na al. Piłsudskiego

W środę, 26 maja około godziny 14:50 na al. Piłsudskiego na pasie w kierunku ul. Dmowskiego doszło do zdarzenia drogowego z udziałem czterech pojazdów. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały zastępy JRG Tychy, ZRM i patrol policji.

Zderzenie kilku pojazdów na al. Piłsudskiego - 26.05.2021 · fot. 112Tychy


Na czas działań lewy pas został w miejscu zdarzenia wyłączony z ruchu. W zdarzeniu brały udział Opel, Peugeot, Honda i jeszcze jeden samochód, który odjechał przed przyjazdem służb. Kierująca Oplem kobieta trafiła pod opiekę ratowników medycznych, a następnie została przetransportowana do szpitala na dokładne badania.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że kierująca Oplem nie zachowała ostrożności i uderzyła w tył dostawczego Peugeota, ten uderzył w znajdującą się przed nim Hondę, a ta z kolei w następny pojazd.

Utrudnienia w ruchu trwały prawie dwie godziny. Policjanci KMP Tychy prowadza dalsze postępowanie w sprawie tego zdarzenia.

BM / tychy.info, źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.