tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 26 maja 2021

Euro 2020 - wszystko, co powinieneś wiedzieć, zanim obstawisz zakład!

Materiał partnera:

Ewidentnie nie możesz się już doczekać Mistrzostw Europy? Startują one za kilkanaście dni. To okazja, by nie tylko emocjonować się spotkaniami (łącznie w czasie tego futbolowego święta zostanie rozegranych 51 potyczek). Możesz także sporo zarobić. Dlaczego warto przeczytać poniższy artykuł? Opisujemy nie tylko to, jak będzie przebiegał turniej. Możesz się także dowiedzieć, co jest istotne w czasie obstawiania spotkań grupowych oraz fazy pucharowej.

Euro 2020 - wszystko, co powinieneś wiedzieć, zanim obstawisz zakład!


Jak będzie przebiegał turniej?Mistrzostwa Europy rozpoczną się już za kilkanaście dni. Wszak turniej zostanie otwarty 11 czerwca 2021 roku. Euro 2020 typy bukmacherskie mogą być typowane tak naprawdę już od dobrych kilku tygodni. Im zaś bliżej rozpoczęcia imprezy, tym dostępnych opcji jest coraz więcej. Warto dodać, że Euro potrwa dokładnie jeden miesiąc. Spotkanie finałowe zaplanowano bowiem na 11 lipca 2021 roku. Mecz otwarcia odbędzie się na Stadio Olimpico (Rzym). Z kolei ostatnia potyczka na Wembley, w Londynie. W grze o najwyższe laury są łącznie 24 reprezentacje narodowe. Zostały one podzielone na sześć grup. W każdej zagrają zatem po cztery kadry. Kto awansuje dalej? Są to nie tylko triumfatorzy grup oraz zespoły z drugich lokat. Do kolejnej fazy awansują także cztery najlepsze reprezentacje narodowe z trzecich miejsc. Potem mamy fazę pucharową. Przegrywający odpada i jedzie do domu. Wygrywający awansuje dalej i ma coraz większe szanse na zanotowanie triumfu na Euro 2020.

Najpopularniejsze zakłady długoterminoweDługoterminowe zakłady sportowe na Euro 2020 cieszą się naprawdę sporym zainteresowaniem. Można je obstawiać tak naprawdę już teraz. Co jest szczególnie popularne wśród graczy? Możesz m.in. postarać się przewidzieć, która kadra narodowa okaże się najlepsza w finalnym rozrachunku. W tym momencie (po przeanalizowaniu kursów bukmacherskich) faworytami są podopieczni Garetha Southgate'a. Anglicy zagrają w grupie B z Chorwatami, Szkotami oraz Czechami. Synowie Albionu mogą skorzystać z atutu własnego stadionu. Tak samo będzie, jeśli Anglia awansuje do najlepszej czwórki tych mistrzostw. Kto jeszcze jest wymieniany w gronie faworytów? Na pewno są to aktualni mistrzowie Świata, czyli Francuzi. Trójkolorowi będą bardzo mocni na tej imprezie. Raczej każdy ma tego świadomość. Bukmacherzy za faworytów uznają także reprezentacje Belgii, Hiszpanii i Niemiec. Jeśli chodzi o inne zakłady długoterminowe, to już teraz można typować np. to, kto finalnie okaże się Królem Strzelców.

Jak obstawiać spotkania grupowe?Zakłady sportowe na Euro 2020 to oczywiście m.in. mecze grupowe. Rekomendujemy, by odpuścić sobie granie pierwszej kolejki. Wszak to zawsze jest pewna niewiadoma, jak reprezentacje narodowe wejdą w turniej. Jeśli zatem chcesz uniknąć niespodziewanych rezultatów, to nie bagatelizuj tego czynnika. Postaraj się oglądać mecze i wyciągnij z tego jak najwięcej wartościowych dla siebie wniosków. Tak, by dokładnie ocenić potencjał kadry narodowej. Co jeszcze trzeba sprawdzać? Ewentualne absencje (spowodowane kontuzjami, kartkami, czy koronawirusem). Dodatkowo warto zweryfikować, jak długo będzie trwała podróż pomiędzy poszczególnymi stadionami. Wszak Euro 2020 będzie rozgrywane na jedenastu obiektach - rozsianych po całej Europie. Nie da się zaś ukryć, że im ktoś więcej podróżuje, tym ma nieco mniej sił. W decydujących momentach nawet takie drobne szczególny mogą mieć zaś znaczenie.

O czym pamiętać grając fazę pucharową?Co dodatkowo będzie można obstawiać w legalnych firmach hazardowych? Zakłady sportowe na Euro 2020 dotyczące fazy pucharowej. Pamiętaj, że w tych spotkaniach pada relatywnie mało goli. O wiele lepszym rozwiązaniem od overa 2.5 jest zatem under 2.5. Na tym etapie także dokładnie warto sprawdzić przewidywane składy. Dowiedz się również, gdzie zostanie rozegrany dany mecz. Poza tym zweryfikuj, kto miał więcej czasu na odpoczynek. To wszystko może bowiem okazać się kluczowe pod kątem finalnego wyniku.