tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 maja 2021

Potrącenie rowerzysty na ul. Sikorskiego w rejonie Paprocan

We wtorek, 25 maja około godziny 11.25 na ul. Sikorskiego doszło do potrącenia 66-letniego rowerzysty przez samochód osobowy.

Potrącenie rowerzysty na ul. Sikorskiego w rejonie Paprocan - 25.05.2021 · fot. 112tychy.pl


Do zdarzenia doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych z wyznaczonym przejazdem rowerowym przy pętli Paprocańskiej.

Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały służby ratunkowe: zastępy tyskiej straży pożarnej, patrol policji oraz zespół ratownictwa medycznego. Dodatkowo na miejsce dojechał patrol straży miejskiej, który pomógł w jego zabezpieczeniu.

Strażacy udzielili poszkodowanemu rowerzyście (66 lat) pierwszej pomocy, a następnie przekazali go zespołowi ratownictwa medycznego.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że winnym zdarzenia jest 71-letni kierowca osobowego Forda, który włączając się do ruchu z ul. Nad Jeziorem doprowadził do zderzenia z rowerzystą.

Rowerzysta nie doznał poważniejszych obrażeń. Działania służb na miejscu trwały ponad godzinę. Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą dalsze postępowanie w sprawie tego zdarzenia.

ar / tychy.info, źródło: 112tychy.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.