tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 maja 2021

Amfetamina, marihuana, ecstasy - tyszanie zatrzymani

Tyscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn związanych z przestępczością narkotykową. Od podejrzanych śledczy przejęli znaczne ilości zarówno narkotyków, jak i środków farmaceutycznych. Zatrzymani w wieku 26 oraz 30 lat zostali tymczasowo aresztowani. Grozi im kara nawet 12 lat więzienia.

Areszt dla mężczyzn związanych z przestępczością narkotykową - 05.2021 · fot. KMP Tychy


Z posiadanych przez tyskich kryminalnych informacji wynikało, że zarówno 26-latek jaki i 30-letni mężczyzna mogą zajmować się przestępczością narkotykową. Policjanci się nie mylili. Po wykonaniu czynności w mieszkaniach podejrzanych, policjanci zabezpieczyli amfetaminę, marihuanę, tabletki ecstasy oraz różnego rodzaju środki farmaceutyczne.

Z zabezpieczonych narkotyków można było przygotować 800 działek dilerskich o łącznej, czarnorynkowej wartości sięgającej 30 tysięcy złotych. Ponadto stróże prawa zabezpieczyli przedmioty służące do porcjowania środków odurzających oraz ponad 12 tysięcy złotych w gotówce. Sąd przychylił się do wniosku śledczych o zastosowanie wobec mężczyzn tymczasowego aresztowania. W świetle przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, zatrzymanym grozi kara do 12 lat więzienia.

ar / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.