tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 maja 2021

Pracowity czas dla tyskiej policji. Ostatnie zdarzenia

Komenda Miejska Policji w Tychach podsumowuje sprawy, którymi zajmuje się w ostatnich dniach na terenie Tychów. Pijani kierowcy, zdarzenie drogowe zakończone obrażeniami ciała, kradzież biżuterii - to bilans pierwszych tygodni maja w naszym mieście.

18 maja, godz. 18. 04, Tychy, ul. Mikołowska

Kierujący samochodem ciężarowym MAN, lat-25 (zam. w Bieruniu) wyjeżdżając na drogę z pierwszeństwem przejazdu nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu samochodem m-ki Skoda Fabia lat-66 (zam. Katowice) doprowadzając do zderzenia. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała w postaci urazu klatki piersiowej i bólu kręgosłupa doznała pasażerka Skody Fabia (zam. w Katowicach). Postępowanie prowadzi KMP w Tychach.

14 maja, godz. 10.00, Tychy, ul. Lawendowa

Nieznany sprawca z terenu budynku w budowie domu wielorodzinnego dokonał kradzieży kabli wartości 600 zł. Postępowanie prowadzi KMP w Tychach.

18 maja, godz. 20.47, Tychy, ul. Honoraty

Nieznany sprawca z mieszkania pod nieuwagę pokrzywdzonej dokonał kradzieży biżuterii wartości 2500 zł. Postępowanie prowadzi KMP w Tychach.

20 maja, godz. 16.49, Tychy, ul. Rolna

Policjanci WRD KMP w Tychach zatrzymali mężczyznę lat 43 (zam. w Tychach), który kierował samochodem Daewoo Matiz będąc w stanie nietrzeźwości 0,84 mg/l pomimo wydanemu przez Sąd Rejonowy w Tychach zakazowi prowadzenia pojazdów mechanicznych. Ponadto jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Tychach celem doprowadzenia do Aresztu Śledczego. Postępowanie prowadzi KMP w Tychach.

17 maja, godz. 9.23, Tychy, ul. Oświęcimska

Policjanci KMP w Tychach zatrzymali mężczyznę lat-32 (zam. w Tychach), który kierował samochodem BMW będąc w stanie nietrzeźwości (1,18 mg/l). Postępowanie prowadzi KMP w Tychach.

17 maja, godz. 13.15, Tychy, ul. Turyńska

Policjanci KMP w Tychach zatrzymali mężczyznę lat 40 (zam. w Chorzowie), który kierował samochodem VW Passat będąc w stanie nietrzeźwości (1,45 mg/l). Postępowanie prowadzi KMP w Tychach.

ar / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.