tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 maja 2021

Co nowego „Oknie na kulturę” w Gemini Park Tychy?

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj

Za nami:

Od 24 do 29 maja w "Oknie na kulturę" w Gemini Park Tychy obejrzymy kolejne wystawy - tym razem będą to dwie kolekcje fotografii - pierwsza zostanie wystawiona z okazji 10-lecia twórczości Grupy Artystycznej Teatr T.C.R., a druga z okazji 10. edycji Tyskiego Festiwalu Performance. Będą działania na żywo!

okno na kulturę
fot. Miejskie Centrum Kultury w Tychach


Ponadto 28 maja w godz. 17.00-20.00 Grupa Artystyczna Teatr T.C.R. zaprezentuje działania performatywne, a 29 maja również w godz. 17.00-20.00 odbędzie się próba otwarta do ich najnowszego spektaklu! Wszystko to na oczach widzów odwiedzających galerię Gemini Park.

okno na kulturę
fot. Miejskie Centrum Kultury w Tychach


Grupa Artystyczna Teatr T.C.R. rozpoczęła swoją działalność w 2011 roku z inicjatywy Piotra Kumora. Działają w sferze teatru, performance, monodramu, spektakle uliczne, angażują się również w inne projekty artystyczne mające na celu animację życia kulturalnego oraz rozwijanie sztuki offowej. Są inicjatorami powstania Tyskiego Festiwalu Performance, głównymi i jedynymi organizatorami jego pierwszych 6-ciu edycji. Teatr T.C.R. zdobył liczne nagrody (również indywidualne) na ogólnopolskich konkursach teatralnych.

ar / tychy.info, źródło: Miejskie Centrum Kultury

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj