tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 21 maja 2021

Pijany wjechał na chodnik! Obywatelskie zatrzymanie

21 maja około godziny 10.30 na skrzyżowaniu ulic Edukacji i Elfów doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Kierowca Peugeota zjechał z drogi i wjechał na chodnik, uderzając w betonowy kosz na śmieci. Świadkowie zdarzenia przy sprawdzaniu czy kierowcy nic się nie stało, wyczuli silną woń alkoholu.

Pijany wjechał na chodnik! Obywatelskie zatrzymanie - 21.05.2021
Pijany wjechał na chodnik! Obywatelskie zatrzymanie - 21.05.2021 · fot. 112tychy.pl


Na miejsce natychmiast wezwany został patrol policji. Funkcjonariusze tyskiej drogówki sprawdzili stan trzeźwości mężczyzny. Wynik to 1,37 mg/l co daje prawie 3 promile w wydychanym powietrzu!

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony na tyską komendę celem wykonania dalszych czynności. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

Na miejsce zdarzenia wezwany został policyjny technik kryminalistyki. Po wykonaniu wszystkich czynności pojazd został odholowany na policyjny parking, a plamy płynów eksploatacyjnych usunęli wezwani dodatkowo na miejsce strażacy.

Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikt nie ucierpiał. Działania na miejscu trwały blisko dwie godziny. Tyscy policjanci prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie.

ar / tychy.info, źródło: 112tychy.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.