tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 21 maja 2021

[FOTO] Kolizja na Bielskiej. Jeden z samochodów uderzył w drzewo

W czwartek, 20 maja około godziny 9.20 na al. Bielskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Czystą doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Jeden z pojazdów uderzył w przydrożne drzewo.

Kolizja na Bielskiej. Jeden z samochodów uderzył w drzewo - 20.05.2021 · fot. 112tychy.pl


Do zdarzenia doszło na lewym pasie al. Bielskiej w kierunku skrzyżowania z ul. Żwakowską. Osoby podróżujące pojazdami nie doznały obrażeń.

Na miejsce zadysponowane zostały patrol policji oraz zastęp tyskiej straży pożarnej. Z ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że winna zdarzenia jest kierująca Fordem kobieta, która włączając się do ruchu z parkingu przy hurtowni papierniczej, uderzyła w bok jadącego al. Bielską Fiata.

W wyniku uderzenia w bok pojazdu kierowca Fiata utracił nad nim panowanie i uderzył w przydrożne drzewo. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę. Policjanci KMP Tychy prowadza dalsze postępowanie w sprawie tego zdarzenia.

ar / tychy.info, źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.