tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 19 maja 2021

Dywany i wykładziny Katowice. Salony Arte znowu otwarte!

Materiał partnera:

Po dłuższej przerwie spowodowanej obostrzeniami rządowymi nałożonymi na wielkopowierzchniowe sklepy meblowe i budowlane w związku z nasileniem pandemii COVID-19, nasze salony są już otwarte dla Klientów. Zapraszamy wszystkie osoby, które szukają pomysłów na estetyczne oraz funkcjonalne wykończenie wnętrza i chcą skorzystać z porady profesjonalistów.

Dywany i wykładziny Katowice. Salony Arte znowu otwarte!


Firma Arte od ponad 30 lat zajmuje się produkcją oraz sprzedażą pokryć podłogowych przeznaczonych zarówno do użytku domowego, jak i komercyjnego (hotele, biura, kina oraz inne obiekty użyteczności publicznej). W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór dywanów z materiałów naturalnych i syntetycznych, chodników, wykładzin dywanowych i PCV, paneli winylowych LVT oraz takich akcesoriów, jak poduszki dekoracyjne czy artykuły do pielęgnacji tekstyliów. Współpracujemy z czołowymi polskimi producentami (Agnella, Dywilan) oraz renomowanymi europejskimi fabrykami, śledząc aktualne trendy na rynku wnętrzarskim i dostosowując nasze produkty do zmieniających się potrzeb konsumentów.

Sieć salonów Arte obejmuje obecnie dziewięć sklepów zlokalizowanych w większości w Polsce południowej oraz środkowej, ale od niedawna posiadamy również nowoczesny showroom w Gdańsku. W większości salonów zamontowane zostały specjalne monitory dotykowe pomocne podczas wstępnej selekcji towaru. Do dyspozycji Klientów są także wykwalifikowani doradcy, którzy pomagają dokonać odpowiedniego wyboru, uwzględniając nie tylko upodobania estetyczne, ale również miejsce przeznaczenia, preferowaną wysokość runa, rodzaj włókna oraz jego właściwości. W części sklepów Arte znajduje się tak zwana Strefa Kreacji, w której nie tylko obejrzysz katalogi i otrzymasz wszystkie przydatne informacje na temat produktów dostępnych na zamówienie, ale również napijesz się pysznej kawy.

Nowością w naszej ofercie są panele winylowe LVT różniące się od paneli laminowanych większą trwałością i wodoodpornością, dzięki czemu można je położyć nawet w pomieszczeniach o dużej wilgotności, takich jak łazienka czy kuchnia. Zarówno panele LVT, jak i wykładziny położą dla Ciebie nasi fachowcy, którzy dodatkowo dobiorą odpowiednie akcesoria, takie jak na przykład mający wpływ na komfort użytkowania i żywotność podłogi podkład.

Zapraszamy do salonu stacjonarnego oraz do naszego sklepu internetowego na Arte.pl!

Sklep z dywanami i wykładzinami Arte w Katowicach
https://arte.pl/salony-arte/Katowice

Adres: al. Roździeńskiego 93, Katowice

Tel. 32 555 00 50

E-mail: arte-ka@arte.pl

Godziny otwarcia:

  • Pn. 10:00 - 20:00
  • Wt. 10:00 - 20:00
  • Śr. 10:00 - 20:00
  • Cz. 10:00 - 20:00
  • Pt. 10:00 - 20:00
  • Sb. 10:00 - 20:00
  • Nd. 10:00 - 18:00*

* Tylko w niedziele handlowe