tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 maja 2021

Zderzenie osobówki z ciężarówką. Dwie osoby trafiły do szpitali

18 maja po godzinie 18.00 na ul. Mikołowskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Obywatelską i Podleską doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu ciężarowego marki Man i osobowej Skody. Na miejsce zdarzenia wezwane zostały zastępy JRG Tychy, ZRM i patrol policji.

Zderzenie osobówki z ciężarówką - 18.05.2021 · fot. 112Tychy


W wyniku zdarzenia pojazdy wjechały w ul. Podleską. Dwie osoby podróżujące osobówką trafiły pod opiekę ratowników medycznych, a następnie zostały przewiezione do szpitali na dokładną diagnostykę.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że winnym zdarzenia jest kierowca ciężarówki, który włączając się do ruchu z ul. Obywatelskiej w ul. Mikołowską wymusił pierwszeństwo przejazdu na kierowcy osobówki. Na miejsce zdarzenia dodatkowo wezwany został policyjny technik kryminalistyki, który wykonał dokumentację ze zdarzenia.

Działania służb ratunkowych na miejscu trwały blisko dwie godziny. Policjanci KMP Tychy prowadza dalsze postępowanie w sprawie tego zdarzenia.

BM / tychy.info, źródło: 112tychy.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.