tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 20 maja 2021
  • 23 maja 2021

W Tychach powstanie kompleks boisk trawiastych

Radny Grzegorz Kołodziejczyk zawnioskował do prezydenta Tychów o zabezpieczenie środków finansowych, również z bieżących przesunięć, na zaprojektowanie i wybudowanie Centrum Treningowego dla młodych piłkarzy GKS Tychy.

- Prośba jest oparta o rosnące zapotrzebowanie na piłkarskie obiekty sportowe. Centrum powinno też spełniać rolę prewencyjną dla tyskiej młodzieży zagrożonej patologiami, w tym uzależnieniem od elektroniki użytkowej między innymi fonoholizmem - uzasadnia radny Grzegorz Kołodziejczyk.

W odpowiedzi na interpelację czytamy, że Wydział Innowacji i Inwestycji przygotował wniosek dotyczący wprowadzenia do budżetu miasta Tychy na 2021 rok, zadania inwestycyjnego pn. „Budowa boisk trawiastych przy ul. Olchowej w Tychach".

- W pierwszym etapie dokonamy rozeznania warunków gruntowych i hydrologicznych, aby - w ślad za tym - przygotować materiały niezbędne do projektowania - informuje Jan Cofała, naczelnik Wydziału Innowacji i Inwestycji.

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.