tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 maja 2021

[WIDEO] Tomek Atomek skonstruował elektrycznego Malucha

Po bielskich drogach jeździ maluch na prąd. Prowadzi Tomek Atomek - domorosły majsterkowicz, z zawodu mechanik samochodowy, którego pasja do elektrotechniki zaowocowała pojawieniem się jedynego w okolicy elektrycznego Fiata 126p. Zapraszamy na materiał wideo.Godziny spędzone w blaszanym garażu, niemały wkład finansowy, a przede wszystkim ogromna pasja i dryg pozwoliły Tomkowi przerobić klasycznego malucha, na auto zupełnie niesamowite, genialne i postępowe. Przejażdżka tym pojazdem była dla nas czystą przyjemnością!

Podczas wycieczki po bielskich drogach, na którą wyruszyliśmy z Tomkiem, nasz bohater opowiedział nam o sobie, swoim dzieciństwie i o tym, jak pracował nad elektryczną odsłoną swojego ulubionego samochodu. Jesteście ciekawi, co znajdziemy w środku, jak długo maluch musi się ładować i ile wyciąga na dwupasmówce? Koniecznie obejrzyjcie nasz materiał!

ab, Ela / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.