tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 17 maja 2021

Tyski non-profit pomaga Przystani Ocalenie. Trwa zbiórka

Dobra Karma jest małym non-profitem, który powstał, by pomagać potrzebującym zwierzakom. Jak piszą "pomagacze", powstała z potrzeby serca, ducha i brzucha. Teraz założyła specjalną zbiórkę na rzecz Przystani Ocalenie, która swoją siedzibę ma w Ćwiklicach koło Pszczyny. Zebrane środki przeznaczone zostaną na bieżące potrzeby przytuliska dla starszych i schorowanych zwierząt - żywność, witaminy i chemię gospodarczą.

wiosenna dobra karma przystań ocalenie


- Pandemia odbiła się na wszystkich i wszystkim. Właśnie teraz, w tych smutnych okolicznościach, ogromna ilość zwierząt straciła swój dotychczasowy dom. Przystań Ocalenie to magiczne miejsce, gdzie każdy zwierzak dostaje szansę na drugie życie. Pokażmy im, że nie są sami i ofiarujmy im trochę miłości i ciepła. Wystarczy tak niewiele Twojej pomocy, by sprawić im radość! - piszą założyciele zbiórki z Dobrej Karmy.Trwa wirtualna zbiórka w serwisie pomagam.pl. Wszystkie rzeczy, które uda się kupić za zebrane środki, zostaną przekazane na pokrycie wymienionych najpilniejszych potrzeb w Przystani Ocalenie do końca maja. Każda złotówka ma znaczenie!

Cel to zgromadzenie 4000 zł. Zebrane środki organizatorzy zrzutki planują przeznaczyć na zakup:

  • Otrębów (1000 zł)
  • Siana i słomy (1000 zł)
  • Witamin dla koni (600 zł)
  • Musli, mleka, soków owocowych dla świnek (600 zł)
  • Chemii gospodarczej (800 zł)


Link do zbiórki:
pomagam.pl/dobrakarma2021

Zapraszamy na profil facebookowy Dobrej Karmy:
www.facebook.com/DobraKarmaNonProfit

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.