tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 10 maja 2021

Zgon pracownika w zakładzie Nexteer w Tychach

Wczoraj o godz. 18:00 na terenie zakładu Nexteer Automotive w Tychach zmarł pracownik. Pomimo szybkiej akcji reanimacyjnej oraz przyjazdu pogotowia ratunkowego nie udało się go uratować. Wezwana na miejsce policja oraz prokuratura potwierdziły śmierć z przyczyn naturalnych.

- Z wielkim bólem przekazuję informację o śmierci naszego kolegi. Jego odejście napawa nas głębokim smutkiem. W myślach łączymy się z jego rodziną i bliskimi, wyrażając najszczersze kondolencje. Jednocześnie pozostajemy z nimi w stałym kontakcie. Zostali objęci pełnym wsparciem psychologicznym, prawnym oraz finansowym - informuje Teresa Sielawa, HR Manager Nexteer Poland.

Po tragicznym wydarzeniu przerwano pracę w zakładzie pozwalając wrócić pracownikom do domów. Odwołano również nocną zmianę. Wszystkie zatrudnione w Nexteer osoby mogą liczyć na pomoc w ramach infolinii wsparcia psychologicznego dla pracowników i ich rodzin. We wtorek odbędzie się zebranie załogi z udziałem psychologa.

BM / tychy.info, źródło: materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.