tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 4 maja 2021

Kolejne pożegnania w GKS Tychy - tym razem Novajovsky i Kogut

Peter Novajovsky kończy przygodę z GKS Tychy. Kolejnym zawodnikiem, który żegna się z GKS Tychy jest Patryk Kogut.

Do zespołu dołączył trzy sezony temu. Wychowanek Slovana Bratislava do Tychów przeszedł z Comarch Cracovii. Peter Novajovsky, bo o nim mowa, kończy przygodę z GKS Tychy.

W trójkolorowych barwach rozegrał 111 spotkań ligowych. Dodatkowo reprezentował GKS na arenie międzynarodowej w rozgrywkach Champions Hockey League. Od pierwszego sezonu był solidnym punktem tyskiej obrony. Zgromadził w swoim dorobku 16 bramek i asystował 54 razy.

Kolejnym zawodnikiem, który żegna się z GKS Tychy jest Patryk Kogut. Wychowanek Naprzodu Janów dołączył do zespołu w trakcie sezonu 2014/15. 29-letni napastnik z GKS sięgnął po cztery Mistrzostwa Polski, dwa Puchary Polski oraz trzy Superpuchary.

W 257 ligowych spotkaniach dla GKS Tychy zdobył 44 bramki. Dodatkowo sięgnął z trójkolorowymi po brązowy medal w rozgrywkach Pucharu Kontynentalnego. W sumie podczas występów na międzynarodowej arenie zdobył trzy gole.

BM / tychy.info, źródło: GKS Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.