tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 6 maja 2021

Złodzieje nie próżnują. Kolejne kradzieże w Tychach

W minionym tygodniu w Tychach doszło do kilku kradzieży. Policjanci prowadzą postępowania w tych sprawach.

25 kwietnia o godz. 20.00 nieznany sprawca dokonał kradzieży samochodu marki Peugeot 508 o wartości 44.300 zł z parkingu niestrzeżonego przy ul. Władysława Sikorskiego.

Dwa dni później policjanci odnotowali kolejne trzy zdarzenia. Pierwsze z nich miało miejsce o godzinie 14.20. Nieznany sprawca na terenie sklepu przy al. Bielskiej dokonał kradzieży torebki damskiej z zawartością dowodu osobistego, legitymacji rencisty i pieniędzy w kwocie 300 zł.

Kilkanaście minut później, również na al. Bielskiej, policjanci RPI KMP w Tychach zatrzymali 19-letniego mężczyznę (bez zameldowania), który ze sklepu dokonał kradzieży 6 butelek alkoholu o łącznej wartości ponad 500 zł.

Z kolei o godzinie 20.00 nieznany sprawca poprzez złamanie skobla zabezpieczającego drzwi wejściowe usiłował dokonać kradzieży z włamaniem do piwnicy przy ul. Władysława Reymonta.

30 kwietnia o godzinie 11.30 nieznany sprawca dokonał kradzieży telefonu komórkowego o wartości 1000 zł z samochodu marki BMW pozostawionego przy ul. Wędkarskiej.

Natomiast 28 kwietnia o godzinie 16.00 przy ul. Wejchertów nieznany sprawca dokonał zniszczenia pojazdu marki Opel Astra poprzez zarysowanie powłoki lakierniczej powodując straty w wysokości 2000 zł.

Postępowanie w powyższych sprawach prowadzi KMP w Tychach.

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.