tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 4 maja 2021

[FOTO] Na rondzie prosto - nietrzeźwy kierowca uderzył w słup

W niedzielę, 2 maja około godziny 13 na rondzie Dworcowym (Asnyka - Andersa) doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem osobowym marki Nissan uderzył w słup trakcji trolejbusowej, znajdujący się na wyspie ronda.

Nietrzeźwy kierowca uderzył w słup na rondzie Dworcowym - 2.05.2021 · fot. 112Tychy


Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały zastępy JRG Tychy i patrole policji. Kierowca osobówki został poddany badaniu stanu trzeźwości. Alkomat wskazał 0,4 mg/l, co daje 0,84 promila. Kierowca uskarżał się na dolegliwości po kolizji. Na miejsce wezwany został ZRM. Po przebadaniu przez ratowników (brak poważniejszych obrażeń) mężczyzna został zatrzymany przez policjantów i przewieziony do KMP Tychy celem wykonania z nim dalszych czynności.

W celu wykonania dokumentacji oraz zabezpieczenia śladów w miejscu zdarzenia, wezwany został policyjny technik kryminalistyki. Uszkodzony pojazd został zabezpieczony. Policjanci KMP Tychy prowadzą dalsze postępowanie w sprawie tego zdarzenia.

BM / tychy.info, źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.