tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 29 kwietnia 2021

Mężczyzna stracił orientację w terenie. Miał początkową fazę udaru

We wtorek, 27 kwietnia około godziny 10.30 patrol straży miejskiej został zadysponowany do osoby leżącej przy jednej z klatek przy ul. Dymarek. Na miejscu strażnicy zastali siedzącego na trawniku starszego mężczyznę, z którym był utrudniony kontakt. Mężczyzna miał problem z określeniem jak się nazywa, gdzie mieszka oraz jak się znalazł w tym miejscu.

Strażnicy miejscy udzielili pomocy mężczyźnie
Strażnicy miejscy udzielili pomocy mężczyźnie - 27.04.2021 · fot. 112Tychy


W trakcie rozmowy mężczyzna poinformował będących na miejscu strażników, że jest mieszkańcem Krakowa i przyjechał do siostry. W toku prowadzonych czynności funkcjonariusze nawiązali kontakt z rodziną, która poinformowała, że przyjedzie po swojego bliskiego.

Podczas oczekiwania na krewnych funkcjonariusze zauważyli pogarszający się stan zdrowia mężczyzny. W związku z powyższym podjęto decyzję o zadysponowaniu ZRM. Przybyli na miejsce medycy stwierdzili u mężczyzny początkową fazę udaru. Ze względu na poważne zagrożenie zdrowia oraz życia mężczyzna bezzwłocznie został przewieziony do szpitala celem dalszego leczenia.

BM / tychy.info
źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.